Par mums

Priecājamies, ka vēlaties uzzināt par mums vairāk! Iepazīsimies – mēs esam, un sevi saucam par uzņēmumu "OROLS". Latvijas uzņēmumu reģistrā mūs var atrast jau no 1997. gada.Laika gaitā darbība paplašinājās un radās meitas uzņēmums SIA Sky Meters.

SIA OROLS galvenie darbības virzieni ir klasisko un ultraskaņas ūdens patēriņa, ultraskaņas siltumenerģijas, elektroenerģijas skaitītāju,  siltuma maksas sadalītāju - alokatoru,  piegāde un montāžas pakalpojumi iedzīvotājiem un namu apsaimniekotājiem. Telemetrijas risinājumus skaitītāju un citu sensoru attālinātai datu nolasīšanai, par ko mēs varam pateikties meitas uzņēmumam SIA Sky Meters.

Sky_meters_logo.PNG

Attīstoties, SIA OROLS redzēja nepārvaramu nepieciešamību paplašināt nozari ar vien vairāk uzstādot attālinātās datu nolasīšanas skaitītājus. Ar vēlmi nodrošināt visaugstāko kvalitāti un atbalstu klientiem, tika izveidots uzņēmums SIA Sky Meters. Tas nodrošina telemetrijas procesus, datu apstrādi un uzglabāšanu, kā arī attālināto datu nolasīšanas sistēmu attīstību un dažādākos tehniskos risinājumus. SIA OROLS pieder 50% kapitāldaļas uzņēmumā SIA Sky Meters. Vairāk par Sky Meters SIA var uzzināt spiežot ŠEIT.

Mums ir vairāk par 25 gadu pieredze, un diendienā redzam kā tiek, un kādos apstākļos tiek uzstādīti ūdens patēriņa, un siltumenerģijas skaitītāji, un kādi jautājumi ir aktuāli šajā brīdi. Aktīvi konsultējam iedzīvotājus un apsaimniekotāju pārstāvjus, kuriem dodam iespējas ieviest individuālo siltumenerģijas uzskaiti, lai kontrolētu savas patēriņa izmaksas un ieviest precīzus, aizsargātus  ūdens patēriņa skaitītājus ūdens korekcijas izkaušanai, kas veidojas starp iedzīvotāju skaitītāju kopsummu, un mājas ievada ūdens skaitītāju. Lai atbilstu sākotnējai domai, kāpēc ieviesa individuālu ūdens uzskaiti? - "Lai katrs maksātu par savu faktisko ūdens patēriņu."

Ar tevi mēs veidojam jaunas tendences un dodam Eiropas labākos risinājumus ūdens un siltuma uzskaitē.


Galvenie sadarbības partneri

SIA OROLS kopš 2011. gada ir pasaules pazīstamā ūdens patēriņa

, siltumenerģijas, gāzes un elektroenerģijas skaitītāju ražotāja GRUPA APATOR
- POWOGAZ oficiālais pārstāvis un izplatītājs Latvijā.

Grupa "Apator" – tā ir dinamiska rūpniecības un finanšu grupa, kuras sastāvā

 šobrīd ietilpst 14 uzņēmumi - 8 Polijas un 6 ārpus Polijas. Grupas APATOR mērķis un postulāts ir, radīt ne tikai modernu tehnoloģiju, kas efektīvi ļauj rīkoties par jebkāda veida enerģiju, bet arī klientu drošību, kā arī rūpes par apkārtējo vidi. 

Vairāk par Grupu APATOR var uzzināt spiežot ŠEIT.


SIA OROLS augstākās kvalitātes ultraskaņas tehnoloģijas viedos skaitītājus piedāvā no ražotāja un mūsu sadarbības partnera Axioma Metering, UAB. 

Axioma Metering UAB 1992. gadā bija pirmā kompānija Lietuvā, kura sāka ražot ultraskaņas siltumenerģijas skaitītājus un attīstīt Eiropas tirgu ar ultraskaņas tehnoloģijas patentētiem siltumenerģijas un ūdens skaitītājiem

Vairāk par Axioma Metering UAB var uzzināt spiežot ŠEIT.