Montāžas darbu riski ir apdrošināti

Sazinies ar mums 29 457 775
Atbalsts klientiem darbdienās 8:00-18:00

Montāžas darbu izpilde

Darbdienās 9:00-19:00
Sestdienās pēc vienošanās
Svētdien atpūšamies

Piesaki šeit

24h diennaktī un
saņem 5% atlaidi!


Izmantojot ENERJET, Jūs varēsiet ievērojami ietaupīt ūdeni un enerģiju. Kas taupa ūdeni, taupa naudu!

ENERJET

Jaunie strūklas regulētāji ENERJET ir ļoti gudri izveidoti. Tie piejauc ūdenim vairāk gaisa. Tas padara strūklu samtaini maigu un taupa ūdeni. ENERJET ūdeni taupošās ierīces ļauj ietaupīt visur, kur tiek izmantots ūdens – vannas istabā, dušā un virtuvē.

ENERJET ierīču izmantošana viesnīcās un privātajās saimniecībās Latvijā ir uzrādījusi vidēji 30% ekonomiju no visa patērētā ūdens. Vidējai Latvijas ģimenei, kas patērē no 7 līdz 12 kubikmetriem ūdens mēnesī, ekonomija sasniedza apmēram 3,5 m3 mēnesī vai 42 m3 gadā. Apmēram 25 m3 patēriņa ir aukstais ūdens, bet pārējie 17 m3 – karstais ūdens. 25 m3 ūdens cena ir 24,90 EUR, bet 17 m3 karstā ūdens uzsildīšana maksā 74,99 EUR. Gada ietaupījums ir 99,89 EUR, bet triju ENERJET ierīču (krāns virtuvē un vannas istabā + duša) cena ir tikai 5.98 EUR. Ietaupījuma apmērs ievērojami palielinās, ja tiek patērēts liels daudzums ūdens, un pieaugs arī nākotnē, ņemot vērā to, ka ūdens un tā uzsildīšanai nepieciešamās enerģijas cena tikai pieaugs.

Hidrodinamiskais princips, uz kura balstās sistēmas ENERJET darbība, nodrošina ar gaisu piesātinātas ūdens plūsmas saņemšanu, kas ļauj ievērojami samazināt ūdens patēriņu, un, pateicoties savam emulgatora efektam, būtiski samazina arī mazgāšanas līdzekļu izlietojumu. 

Zīmols ENERJET nozīmē augstu kvalitāti, drošību, efektivitāti un ilgtspēju. Materiāli, kas izmantoti ENERJET ražošanā, sastāv no īpašas sintētiskās keramikas, kas tiek izmantota kardioķirurģijā – tas nozīmē, ka tas ir drošs, netoksisks, ugunsizturīgs materiāls, ko neietekmē kaļķa nogulsnes. Bez tam, šo iekārtu uzbūve ievērojami samazina iespēju, ka to iekšpusē var veidoties  nogulsnes, kurās parādās un attīstās patogēno baktēriju kolonijas, piemēram, „Legionella”.

 

Autortiesības © 2019 OROLS Māris Klīve