Montāžas darbu riski ir apdrošināti

Sazinies ar mums 29 457 775
Atbalsts klientiem darbdienās 8:00-18:00

Montāžas darbu izpilde

Darbdienās 9:00-19:00
Sestdienās pēc vienošanās
Svētdien atpūšamies

Piesaki šeit

24h diennaktī un
saņem 5% atlaidi!


Garantija

Mūsu kompānija, SIA OROLS ŪDENS UZSKAITE, sniedz Jums garantijas termiņu montāžas pakalpojumam- 1 gadu no aktā norādītā montāžas datuma.

Nākošās verifikācijas termiņš siltuma patēriņa skaitītājam ir 2 gadi. Tas nozīmē, ka ik pēc 2 gadiem ir jāveic siltuma patēriņa skaitītāja verifikācija, jeb pārbaude.

Siltuma skaitītāju verifikāciju veic SIA OROLS Laboratorija. SIA OROLS Laboratorija neuzņemas garantijas saistības par klienta mērlīdzekļiem, ja rodas mehāniski bojājumi to turpmākajā ekspluatācijā. Veicot Jūsu mērlīdzekļu verificēšanu, verificēšanas brīdī konstatējam, vai mērlīdzeklis uzskaita atbilstoši pieļaujamām kļūdām. Mēs nevaram uzņemties garantijas saistības par lietotu mērlīdzekli, kuru neesam ražojuši - pārdevuši.

Siltuma skaitītājs darbojās ar akumulatoru. Iesakām sekot līdzi akumulatora uzlādes simbolam. Redzot zemu uzlādes indikātoru, veiciet savlaicīgi siltuma skaitītāja nomaiņu uz jaunu.

Jautāsiet, vai nevar veikt tikai akumulatora nomaiņu?

Neviens siltuma skaitītāju ražotājs nav paredzējis akumulatora nomaiņu siltuma skaitītājiem. Ir amatieri, kas uzņemsies nomainīt akumulatoru. Jūs nesaņemsiet garantiju, cik kvalitatīvu un kādas ietilpības akumulatoru uzstāda, cik ilgi nostrādās siltuma skaitītājs ar jauno akumulatoru. Vidēji siltuma skaitītājs nokalpo 10-12 gadus. Ja ir jāmaina akumulators, iesakām, nedaudz piemaksājot iegādāties jaunu siltuma skaitītāju. Uzticiet dārgāko komunālo maksājuma uzskaiti drošam un precīzam mērlīdzeklim.

Nākošās verifikācijas termiņš visiem siltuma patēriņa skaitītājiem ir 2 gadi.

Autortiesības © 2020 OROLS Māris Klīve