Montāžas darbu riski ir apdrošināti

Sazinies ar mums 29 457 775
Atbalsts klientiem darbdienās 8:00-18:00

Montāžas darbu izpilde

Darbdienās 9:00-19:00
Sestdienās pēc vienošanās
Svētdien atpūšamies

Piesaki šeit

24h diennaktī un
saņem 5% atlaidi!


Priecājamies, ka vēlaties uzzināt par mums arī ko vairāk! Iepazīsimies – mēs esam, un sevi saucam par uzņēmumu OROLS, jo tā vienkāršāk. Latvijas uzņēmumu reģistrā OROLS var atrast jau no 1997. gada, laika gaitā darbība paplašinājās un radās citi uzņēmumi, saglabājot vārdu OROLS kā atslēgas vārdu nosaukumā.
 
Viens no galvenajiem mūsu darbības virzieniem ir ūdens skaitītāju montāžas pakalpojumi iedzīvotājiem. Ir iegūta praktiska pieredze, jo diendienā redzam kā tiek, un kādos apstākļos tiek uzstādīti ūdens un siltuma skaitītāji un kādi jautājumi ir aktuāli šajā brīdi. Aktīvi konsultējam iedzīvotājus un apsaimniekotāju pārstāvjus par iespējām samazināt ūdens patēriņa starpību starp iedzīvotāju un mājas ūdens skaitītāju, lai atbilstu sākotnējai domai, kāpēc ieviesa individuālu ūdens uzskaiti, lai katrs maksātu par savu patēriņu. Sekojam līdzi laikam un piedāvājam arī Eiropas labākos risinājumus ūdens un siltuma uzskaitē.
 
Ūdens un siltuma skaitītāju pārbaudes laboratorija tika izveidota 1999. gadā, kas tajā laikā bija viena no modernākajām ūdens skaitītāju pārbaudes laboratorijām Latvijā. Laboratorijai akreditēta Latvijas Nacionālajā akreditācijas birojā, tiesīga nodarboties ar aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāju, siltuma skitītāju pirmreizējo un atkārtoto verifikāciju. Esam pirmie, kas nodarbojušies ar dažādu ražotāju ūdens skaitītāju salikšanu: Rossweiner, Minol, Maddalena Latvijā. Zinām katra ūdens skatītāja modeļa vājās un stiprās vietas. Pārbaudes Laboratorija nodrošina visu Latvijā uzstādīto ūdens skaitītāju marku servisu un atkārtoto pārbaudi, nodrošina ar rezerves daļām nepieciešamajiem remontiem.

 

Uzņēmums OROLS kopš 2011. gada ir pasaules pazistāmā ūdens un siltuma skaitītāju ražotāja GRUPA APATOR - POWOGAZ oficiālais pārstāvis un izplatītājs Latvijā.
Grupa "Apator" – tā ir dinamiska rūpniecības un finanšu grupa, kuras sastāvā šobrīd ietilpst 14 uzņēmumi - 8 poļu un 6 ārzemēs. Grupas APATOR mērķis un postulāts ir, radīt ne tikai modernu tehnoloģiju, kas efektīvi ļauj rīkoties par jebkāda veida enerģiju, bet arī klientu drošību, kā arī rūpes par apkārtējo vidi. Vairāk par Grupu APATOR http://www.apator.com/ru

 

Autortiesības © 2019 OROLS Māris Klīve