Piesakiet skaitītāju apkalpošanu

darba dienās 8:00 - 18:00

Klientu servisa tālrunis 29457775

E-pieteikums

Piesakot pakalpojumu, pēc pieteikuma nosūtīšanas darba dienās no 9:00 līdz 18:00 saņemsiet zvanu vai e-pastu no Orols darbiniecēm un Jums tiks piedāvāts konkrēts pakalpojuma izpildes laiks.


Priecājamies, ka vēlaties uzzināt par mums arī ko vairāk! Iepazīsimies – mēs esam, un sevi saucam par uzņēmumu orols, jo tā vienkāršāk. Latvijas uzņēmumu reģistrā Orols var atrast jau no 1997. gada, laika gaitā darbība paplašinājās un radās citi uzņēmumi, saglabājot vārdu Orols kā atslēgas vārdu nosaukumā.

 

Mūsu galvenie darbības virzieni ir ūdens patēriņa, siltumenerģijas skaitītāju montāžas pakalpojumi iedzīvotājiem, namu apsaimniekotājiem, telemetrijas risinājumi skaitītāju attālinātai datu nolasīšanai. Ir iegūta praktiska pieredze, jo diendienā redzam kā tiek, un kādos apstākļos tiek uzstādīti ūdens patēriņa un siltumenerģijas skaitītāji un kādi jautājumi ir aktuāli šajā brīdi. Aktīvi konsultējam iedzīvotājus un apsaimniekotāju pārstāvjus par iespējām samazināt ūdens patēriņa starpību starp iedzīvotāju un mājas ūdens skaitītāju, lai atbilstu sākotnējai domai, kāpēc ieviesa individuālu ūdens uzskaiti. Lai katrs maksātu par savu faktisko patēriņu. Sekojam līdzi laikam un piedāvājam arī Eiropas labākos risinājumus ūdens un siltuma uzskaitē.

 

Ūdens patēriņa un siltumenerģijas skaitītāju pārbaudes laboratorija tika izveidota 1999. gadā, uzstādot modernu ūdens patēriņa un siltumenerģijas skaitītāju pārbaudes iekārtu. Laboratorija akreditēta Latvijas Nacionālajā akreditācijas birojā, tiesīga nodarboties ar aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāju, siltumenerģijas skaitītāju verifikāciju. Esam pirmie, kas nodarbojušies ar dažādu ražotāju ūdens skaitītāju salikšanu: Rossweiner, Minol, Maddalena Latvijā. Zinām katra ūdens skatītāja modeļa vājās un stiprās vietas. Pārbaudes Laboratorija nodrošina visu Latvijā uzstādīto ūdens skaitītāju marku servisu un atkārtoto pārbaudi, nodrošina ar rezerves daļām nepieciešamajiem remontiem.

 

Uzņēmums Orols kopš 2011. gada ir pasaules pazīstamā ūdens patēriņa, siltumenerģijas, gāzes un elektroenerģijas skaitītāju ražotāja GRUPA APATOR - POWOGAZ oficiālais pārstāvis un izplatītājs Latvijā.

Grupa "Apator" – tā ir dinamiska rūpniecības un finanšu grupa, kuras sastāvā šobrīd ietilpst 14 uzņēmumi - 8 poļu un 6 ārzemēs. Grupas APATOR mērķis un postulāts ir, radīt ne tikai modernu tehnoloģiju, kas efektīvi ļauj rīkoties par jebkāda veida enerģiju, bet arī klientu drošību, kā arī rūpes par apkārtējo vidi. Vairāk par Grupu APATOR var uzzināt http://www.apator.com/ru

Autortiesības © 2024 OROLS